Výkup zlata

Nabízíme vám i výkup zlata i stříbra

- pokud máte doma staré nebo poškozené šperky (prsteny, náušnice, náramky, řetízky, zubní zlato ...atd) můžeme je od vás odkoupit a vyplatit vám tak finanční částku nebo vyrobíme šperk nový.

Jaká je výkupní cena zlata?

Cena výkupu zlata se mění každým dnem. Sledujeme tak cenu zlata na burze a dle aktuálního kurzu vám řekneme přesnou cenu. Pokud byste chtěli vědět aktuální cenu za výkup vašeho zlata neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

Mohu zlato poslat i poštou? Je to bezpečné?

Naši zákazníci nám běžně posílají zlato na výkup korespondenční cestou a je to bezpečné. Zlato lze bezpečně poslat jak kurýrními službami DPD, PPL a další nebo Českou poštou v cenném psaní s pojištěním zásilky. Nikdy prosím neposílejte zlato v obyčejné obálce a nepojištěné! Než k nám zlato budete odesílat prosím kontaktujte nás.

Jaký je další postup jakmile zlato dorazí k nám?

Jakmile zlato od vás obdržíme, zkontrolujeme ryzost zlata, odstraníme nezlaté části jako jsou kameny a vše dáme na váhu, fotku se zlatem na váze vám pošleme ke kontrole i s nabízenou cenou za celý výkup. Po odsouhlasení ceny vám pak vyplatíme částku na váš bankovní účet.

Mohu použít své zlato na výrobu šperku?

Ano lze dodat vlastní zlato na výrobu nového šperku. Nelze ale šperk vyrobit přímo z vašeho zlata není to technologicky možné. Vaše zlato nejprve pošleme do rafinérie kde se provede celková analýza tzn., že zlato projde tavbou a poté se zkontroluje přesná ryzost a určí přesná váha (tavbou se eliminují nečistoty ze šperků). Za zkontrolovaný slitek se udělá výměna za předem upravený hranol 5x5mm nebo plech a z takto upraveného zlata vyrobíme nový šperk. 

 

Kontaktujte nás

Chcete-li více informací, vyplňte tento formulář. Ozveme se vám co nejdříve.